MissMariette
PL / EN

Skarpetki

skarpetkiAsortyment, który prezentujemy ma bardzo dobrą jakość. Nowe serie produktowe zaprojektowano oraz wyprodukowano zgodnie z obowiązującymi trendami. Produkty z nowej kolekcji mają niezwykłą jakość. Modele skarpetek dostępne są w bogatej kolorystyce. Projekty wykonano z myślą o klientach, którzy cenią sobie doskonały styl, jakość oraz zastosowanie nowych technologii w procesie produkcji.

Kolekcja skarpetek, która właśnie jest prezentowana, powstała z inspiracji mody z uwzględnieniem najnowszych tendencji. Nosząc nasze skarpetki, można czuć się komfortowo, ponieważ do ich produkcji zastosowano materiały najwyższej jakości. Oto nasze propozycje w zakresie doboru asortymentu skarpet wykonanych z włókien elastomerowych z bezuciskowym ściągaczem, gwarantującym komfort noszenia.

Dostępne są modele skarpetek: 17 DEN, 17 DEN – bezpalcowe, kabaretki, 20 DEN - ELASTIL oraz 50 DEN mikrofibra pakowane w obwoluty po 1 lub 2 pary, dostępne w rozmiarze uniwersalnym. Wybrane modele z nowej kolekcji na sezon jesienno zimowy prezentujemy w fotogalerii.design by VENTI
facebook